Deel Titel Jaar Druk EURO Bijzonderheden nr 1.02 Het gouden Snoeimes 1971 4,00 Amsterdam Boek, uitstekende staat, geen titelllijst achterop nr 1.02 Het gouden Snoeimes 1973 4,05 Amsterdam Boek, uitstekende staat,met titelllijst achterop nr 1.02 Het gouden Snoeimes 1972 4,00 Amsterdam Boek, uitstekende staat,met titelllijst achterop nr 1.03 en de Gothen 1968 1e 6,00 Geill. Pers, heel goed, geen titellijst, knikjes cover, rug wat verkleurd nr 1.03 en de Gothen 1973 5,00 Amsterdam boek, zeer goed, met titellijst nr 1.04 De ronde van Gallia 1968 1e 3,50 Geill. Pers, heel goede staat, rug bovenaan los geweest, opdracht voorin nr 1.05 en de gladiatoren 1968 1e 7,00 Geill. Pers, heel goede staat, zonder titellijst nr 1.05 en de gladiatoren 1968 1e 5,00 Geill. Pers, nette staat, zonder titellijst, rug onderaan iets los nr 1.06 De kampioen 1969 1e 4,00 Geill.Pers, zonder titellijst, rug onder los, naam binnenkant cover nr 1.06 De kampioen 1973 4,00 Amsterdam boek, zeer goede staat nr 1.07 en Cleopatra 1973 4,50 Amsterdam boek, zeer goede staat, met titellijst nr 1.09 en de Noormannen 1974 4,50 Amsterdam boek, Zeer goed, met titellijst nr 1.10 en het 1ste legioen 1973 4,50 Amsterdam Boek, met titellijst,zeer goed nr 1.11 en het Ijzeren Schild 1973 4,50 Amsterdam boek, zeer goed, met titellijst nr 1.12 en de koperen ketel 1971 1e 4,00 Geill.Pers, goed, rig bovenaan los geweest, geen titellijst f2.95 rechtsonder achterblad nr 1.12 en de koperen ketel 1971 1e 10,00 STANDAARD UITGEVERIJ/Lombard, goed, geen titellijst, naam schutblad nr 1.14 en de olympische spelen 1972 1e 5,00 Amsterdam boek, zeer goede staat, zonder titellijst, knikje cover nr 1.14 en de olympische spelen 1972 1e 3,00 Amsterdam boek,goede staat, met titellijst, ouderdomsvlekken papier schutblad nr 1.15 in Hispania 1972 1e 5,00 Heel goede staat, Amsterdam boek met titellijst, rug onder heel iets los nr 1.17 en de Romeinse Lusthof 1973 1e 6,00 Standaard uitgeverij/Lombard, geen titellijst, naam op cover, wat losse bladzijden maar simpel te lijmen nr 1.17 en de Romeinse Lusthof 1973 1e 5,00 Amsterdam boek, hele goede staat, zonder titellijst, klein knikje cover, naam voorin nr 1.17 en de Romeinse Lusthof 1973 1e 5,00 Amsterdam boek, goede staat, met titellijst, rug onder en boven iets los nr 1.17 en de Romeinse Lusthof 1973 1e 3,00 Amsterdam boek, goede staat, met titellijst, vlekje onderkant cover nr 1.17 en de Romeinse Lusthof 1973 1e 4,00 Amsterdam boek, goede staat, zonder titellijst, rug bovenaan iets gerepareerd nr 1.17 en de Romeinse Lusthof 1973 1e 2,00 Amsterdam boek, matige staat, naam voorin, met titellijst, rug onder los, boekblok bijna los van band nr 1.19 en de Ziener 1974 1e 4,00 Amsterdam Boek, met titellijst, zeer goed, naam voorin weggelakt, klein nummer op cover nr 1.19 en de Ziener 1974 1e 2,50 Amsterdam Boek, met titellijst, nette staat, cover langs rand bij rug wat beschadigd nr 1.20 op Corsica 1975 1e 5,00 Amsterdam boek, zeer goede staat, met titellijst Deel Titel Jaar Druk EURO Bijzonderheden nr 7.04 en de Britten 1979 2,75 Dargaud/benelux/LOMBARD, witte achterkant, nette staat, knikje schutblad, naam binnenzijde cover doorgehaald nr 7.04 en de Britten 1980 2,95 Dargaud/benelux/LOMBARD, witte achterkant, nette staat, knikje 1e bladzijde, naam binnenzijde cover doorgehaald nr 7.08 en de koperen ketel 1981 3,00 Goed, Dargaud/Lombard nr 7.10 het gouden snoeimes 1981 3,50 Zeer goede staat, Dargaud/Oberon nr 7.13 en de Intrigant 1977 0,99 matige staat, Dargaud/Oberon nr 7.13 en de Intrigant 1981 1,00 redelijke staat, gaatjes van nietjes,Dargaud/Oberon nr 7.14 en de Olympische Spelen 1981 2,50 Nette staat, naam voorin, Dargaud/Oberon nr 7.14 en de Olympische Spelen 1985 2,00 Nette staat, hoekjes wat krom, bovenkant binnenzijde cover gevlekt,Dargaud Benelux, vlaamse editie, gele achterkant nr 7.17 de lauwerkrans van Caesar 1984 3,00 Uitstekende staat, Dargaud/Benelux, gele achterkant nr 7.19 en de Ziener 1977 2,00 normale staat, Dargaud/Oberon, klein scheurtje bovenkant cover, naam voorin nr 7.20 op Corsica 1975 1e 1,00 Normale staat, rug en hoeken verstevigd met plakband, Amsterdam Boek nr 7.21 Het geschenk van Caesar 1979 4,00 Uitstekend, Dargaud/LOMBARD nr 7.22 de grote oversteek 1976 1e 6,50 Heel goed, Dargaud/Oberon, LET OP nr 21 heet op de achterkant "Het cadeau van Calsa", iets verkleurd, naam voorin nr 7.22 de grote oversteek 1976 1,50 Normale staat, rug onder iets los, Dargaud/Oberon, knikje rug, naam voorin nr 7.23 Obelix en Co 1976 1e 5,50 Prima staat, Dargaud/Lombard, klein knikje achterkant nr 7.23 Obelix en Co 1976 1e 2,00 Goed, hoekjes cover wat rond, Dargaud/Oberon nr 7.24 En de Belgen 1976 1e 1,00 Redelijk, overgang rug cover/bladzijden beschadigd, Dargaud/Oberon nr 7.24 En de Belgen 1979 3,50 goed,hoekje cover iets rond, Dargaud/LOMBARD nr 7.24 En de Belgen 1979 2,00 netjes, Dargaud/Oberon, papier iets verkleurd nr 11.25b De Diepe Kloof (vlaams) 1980 1e 17,50 Zeer goed, Les editions Albert Rene, Vlaamse uitgave andere namen en ander verhaal op basis van zelfde tekeningen, taalstrijd nr 11.25b De Diepe Kloof (vlaams) 1980 1e 5,00 Normale staat, wat verkleurd, Les editions Albert Rene, Vlaamse uitgave andere namen en ander verhaal op basis van zelfde tekeningen, taalstrijd nr 11.25 De broedertwist 1980 1e 1,50 goed, Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave, zonder titellijst, met obelix/menhir, naam(sticker) voorin nr 11.25 De broedertwist 1980 1e 1,00 redelijke staat, nederlandse uitgave, zonder titellijst, met obelix/menhir, naamsticker voorin nr 11.26 De odyssee van Asterix (vlaams)1981 1e 8,00 Uitstekend, Vlaamse uitgave, gaat over rotsolie. teksten grotendeels vlaams nr 11.26 De odyssee van Asterix (vlaams)1981 1e 7,00 Heel goed, Vlaamse uitgave, met gastoptreden James Bond 007-nulnulnix nr 11.26 De odyssee van Asterix (vlaams)1981 1e 4,50 Normale staat, klein plekje cover,iets verkleurd,vlaamse vertaling nr 11.26 De odyssee van Asterix 1981 1e 1,50 nette staat, Nederlandse uitgave nr 11.26 De odyssee van Asterix 1981 1e 1,00 Normale staat nr 11.26 De odyssee van Asterix 1981 1e 0,50 Redelijke staat behalve grote hoek uit achterkaft, Nederlandse uitgave nr 11.26 De odyssee van Asterix 2001 1,50 Goede staat, knik cover, Nederlandse uitgave nr 11.27 De zoon van Asterix 1983 1e 2,00 Goede staat,Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave, knikje cover nr 11.27 De zoon van Asterix 1983 1e 1,50 matige staat, Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave nr 11.27 De zoon van Asterix 2001 1e 2,20 Heel goed,Les editions Albert Rene nr 11.27 De zoon van Asterix 2005 1e 3,00 Zeer goed,Les editions Albert Rene nr 11.28 Asterix in Indus-land 1987 1e 3,00 heel goed, licht knikje rechtsboven nr 11.28 Asterix in Indus-land 1987 1e 3,00 heel goed, naamstempel schutblad nr 11.28 Asterix in Indus-land 1987 1e 2,00 Goed, naam binnenzijde cover doorgehaald nr 11.28 Asterix in Indus-land 1987 1e 1,00 Redelijke staat, knik cover, vlek en naam schutblad nr 11.28 Asterix in Indus-land 2001 2,50 Heel goed, vaag knikje rechtsonder, Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave nr 11.29 De roos en het zwaard 1991 1e 3,50 zeer goed, Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave nr 11.29 De roos en het zwaard 1991 1e 3,00 Heel goed, Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave, naamstempel schutblad nr 11.29 De roos en het zwaard 2001 1,50 Netjes, Knik cover, Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave nr 11.30 De beproeving van Obelix 1996 1e 3,25 Heel goed nr 11.30 De beproeving van Obelix 1996 1e 3,00 Heel goed, klein knikje rechtsonder nr 11.31 La Traviata 2001 1e 3,00 Goede staat, Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave, knikje cover rechtsboven nr 11.31 La Traviata 2001 1e 4,00 HC, Zeer goed, Les editions Albert Rene nr 11.32 Het pretpakket 2003 1e 3,50 Zeer goed, Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave nr 11.32 Het pretpakket 2003 1e 3,50 Heel goed, Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave, knikje cover nr 11.32 Het pretpakket 2003 1e 3,00 Heel goed, Les editions Albert Rene, nederlandse uitgave, knikje rug nr 11.33 Het geheime wapen 2005 1e 3,25 Zeer goed, Les editions Albert René, Nederlandse uitgave nr 11.33 Het geheime wapen 2005 1e 3,00 Heel goed, Les editions Albert René, nederlandse uitgave nr 11.35 Bij de Picten 2013 1e 4,00 Vrijwel nieuwstaat,Les editions Albert René nr 11.35 Bij de Picten 2013 1e 4,00 Zeer goed,Les editions Albert René nr 11.39 en de Griffioen 2021 1e 4,00 Vrijwel nieuwstaat Hertekende voorplaten (andere achtergrondkleur) Deel Titel Jaar Druk EURO Bijzonderheden nr 20.08 En de koperen ketel 1993 3,00 Dargaud/Benelux, heel goede staat, naam voorin nr 20.18 De Romeinse lusthof 1990 2,00 Dargaud/Benelux, hertekende voorplaat, redelijke staat,gele achterkant nr 20.20 op Corsica 1991 2,50 Dargaud/Benelux, hertekende voorplaat, zeer goed, gele achterkant nr 20.20 op Corsica 1991 0,99 Dargaud/Benelux, hertekende voorplaat, gegolfd, gele achterkant nr 20.22 en de grote oversteek 1993 2,00 Dargaud/Benelux, hertekende voorplaat, goed,knik cover, naam voorin, gele achterkant NR XX heeft als tweede album "Het ijzeren schild" in de titellijst achterop en nr 3 is "de kampioen" nr xx.01 De Galliër 2002 7,00 Heel goede staat, Hachette, Hardcover nr xx.06 en Cleopatra 1999 1e 3,00 Heel goed, uitgeverij Hachette nr xx.07 De strijd vd Stamhoofden 2002 1e 3,75 Vrijwel nieuwstaat, uitgeverij Hachette (vroeger De Kampioen) nr xx.23 Obelix & Co 1999 1e 3,50 vrijwel nieuwstaat, Hachette nr xx.25 De Broedertwist 3,00 goed, uitgeverij Hachette nr xx.31 La Triviata 2001 1e 3,50 Netjes,Hardcover,achterkant iets beschadigd, uitgeverij Hachette NR YY heeft als tweede album "Het gouden snoeimes" nr yy.01 De Galliër 2002 1e 7,00 Vrijwel nieuwstaat, Hachette, Hardcover nr yy.02 Het gouden snoeimes 2002 1e 7,00 Vrijwel nieuwstaat, Hachette, Hardcover nr yy.02 Het gouden snoeimes 2002 1e 2,50 Hoek cover gedeukt, Hardcover nr yy.03 en de Goten 2002 8,00 Vrijwel nieuwstaat, HARDCOVER, uitgeverij Hachette, hertekende voorplaat nr yy.03 en de Goten 2002 7,00 Vrijwel nieuwstaat, HARDCOVER, uitgeverij Hachette, hertekende voorplaat, hoekjes wat krom nr yy.03 en de Goten 2002 4,00 Nette staat, HARDCOVER, uitgeverij Hachette, hertekende voorplaat, hoekjes wat krom nr yy.06 en Cleopatra 2002 4,00 Nette staat, HARDCOVER, uitgeverij Hachette, hertekende voorplaat, hoekjes wat krom nr yy.06 en Cleopatra 2013 3,50 Nieuwstaat, uitgeverij Hachette, hertekende voorplaat (blauw) nr yy.28 Asterix in Indus-land 2012 1e 3,50 Vrijwel nieuwstaat, Hachette Uitgeverij Hachette NR ZZ heeft als tweede album "Het gouden snoeimes", in nieuwe vertaling nr zz.06 en Cleopatra 2002 4,00 Nieuwstaat, hertekende voorplaat (blauw) nr zz.09 en de Noormannen 2002 1e 3,50 Zeer goed, blauwe achtergrond nr zz.11 het ijzeren schild 2002 1e 3,50 Zeer goede staat nr zz.13 De intrigant 2017 3,50 Nieuwstaat nr zz.16 en de Helvetiërs 2009 3,00 Zeer goed nr zz.20 op Corsica 2017 3,50 Nieuwstaat, uitgeverij Hachette nr zz.23 Obelix & Co 2009 3,50 Nieuwstaat Dargaud Oberon Bundelingen 1e reeks,sterren op rug, rood kunstleer Deel Titel Jaar Druk EURO Bijzonderheden Verzamelalbum deel 1 vier verhalen 1978 1e 7,50 Overgang rug cover onderaan beschadigd,rood (kunst)leren kaft met goudopdruk,Gallier,Gouden Snoeimes,Gothen,Gladiatoren Verzamelalbum deel 1 vier verhalen 1979 6,50 Heel goed, rood (kunst)leren kaft met goudopdruk,Gallier,Gouden Snoeimes,Gothen,Gladiatoren Verzamelalbum deel 3 vier verhalen 1978 1e 20,00 zeer goed, rood (kunst)leren kaft met goudopdruk, noormannen, 1e legioen,ijzeren schild olympische spelen Verzamelalbum deel 4 vier verhalen 1978 1e 20,00 Vrijwel nieuwstaat, rood (kunst)leren kaft met goudopdruk, Koperen Ketel,Hispania,Intrigant,Helvetiers Verzamelalbum deel 5 vier verhalen 1979 1e 7,00 Overgang rug achterplat onderaan beschadigd, rood (kunst)leren kaft met goudopdruk, Lusthof, Lauwerkrans, Ziener, Corsica Verzamelalbum deel 7 en de Belgen 1979 1e 20,00 zeer goed, rood leren kaft met goudopdruk Luxe album deel xx en de Broedertwist 1980 1e 10,00 vrijwel nieuwstaat, Bruin leren kaft met goudopdruk Overige uitgaven Deel Titel Jaar Druk EURO Bijzonderheden Asterix verovert Rome 1976 1e 5,50 Goede staat,Dargaud/Oberon, Groot formaat, naar de gelijknamige film, hoekje bovenaan iets krom Asterix verovert Rome 1976 1e 1,00 Goede staat,Dargaud/Oberon, Groot formaat, naar de gelijknamige film,hoekjes verstevigd geweest met plakband Asterix verovert Rome 1976 1e 6,00 Zeer goed, Dargaud/Oberon, nog met de antwoordkaarten van prijsvraag, klein formaat Asterix verovert Rome 1976 1e 3,00 Nette staat, Dargaud/Oberon, nog met de antwoordkaarten van prijsvraag, klein formaat Asterix verovert Rome 1976 1e 3,20 Heel Goed, Dargaud/Oberon, geen antwoordkaart Asterix verovert Rome 1976 1e 2,00 Netjes, Dargaud/Oberon, zonder antwoordkaarten van prijsvraag, klein formaat nr 80.1 Stripschrift Special 1e reeks 1980 1e 12,50 Vonk uitgevers, knikje cover, achterflap kreuk en bladzijden vage knik nr 14.1 De Gallier/Het gouden snoeimes 1981 1e 5,00 Zeer Goed, Boekenclub uitgave, Hardcover Nieuwe avonturen van Asterix en Obelix 1983 1e 4,00 goed,knikje rug, voor Hero Nieuwe avonturen van Asterix en Obelix 1983 1e 2,50 goed, voor Hero, knikje cover rechtsonder Nieuwe avonturen van Asterix en Obelix 1983 1e 2,00 normaal, voor Hero, naam voorin Monty Album met kartonnen plaatjes 1984 1e 10,00 normale staat, knikjes cover, wel met origineel zakje, kaartjes die missen 2-3-6-7-8-9-55-59-60 De verschrikkelijke Horrifix 1985 1e 4,00 W&L, heel goed, wit puntje cover rechtsboven, Leesverhaal met grote illustraties Uderzo in beeld gebracht door zijn vrienden 1996 2e 2,00 Zeer Goed, Farao/Talent, met prijs op achterblad nr 10.1a en de Kernsentrale 1979 2e 4,50 Goed, rug onder iets los,rechtonder leeg wit vlak, onbekende uitgever, gelijmd, blauw met roodachtige voorkant, nr 10.2 en de Kernsentrale 19?? 1e 9,50 Goed, onbekende uitgever, gelijmd, gekleurde voorkant nr 10.2 en de Kernsentrale 19?? 1e 4,50 Goed, onbekende uitgever, gelijmd, gekleurde voorkant, naamstempel voorin, knik cover nr 10.3a en de Kerncentrales 1981 1e 7,50 Heel goede staat, onbekende uitgever, geniet, Titel in wit kader met gekleurde voorplaat Asterix in het bos Asterix en de Vikingen 2006 1e 4,00 Zeer goede staat, het album van de film met 16 extra bladzijden Buitenlandse uitgaven / Andere taal Allemaans (Duits dialect) nr A.01 Tour durchs Ländli 2000 1e 17,50 Vrijwel nieuwstaat, Allemanisch Duits und Kleopatra 1980 her 3,00 Delta verlag, goede staat, Grosser Asterix Band II Engels and the Great Crossing 1998 4,00 Hodder-Dargaud, Netjes HC, scheurtje in 1 bladzijde, hoekjes wit Engels and the Normans 1981 3e 4,00 Hodder-Dargaud, Netjes, hoekjes iets krom Book 20 Engels And the cauldron ???? 3,50 Hodder-Dargaud, netjes Book 17 Frans la Serpe d'Or 1969 2,50 Dargaud, Normaal, Hardcover, 1e trimestre 1969 Frans et les Normands 1967 3e 3,50 Dargaud, Netjes, rug boven los, Hardcover, Dargaud S.A. Editeur, 1er trimestre 1967 Frans en Hispanie 1969 1e 3,50 Dargaud, Netjes, rug onder los, Hardcover, Dargaud S.A. Editeur op cover Frans Le cadeau de Cesar 1974 1e 4,00 Dargaud, nette staat, bovenkant rug iets los,deukjes rand,HC Frans Chez les Belges 1982 3,50 Dargaud, Goed, Hardcover Frans et Latraviata 2001 1e 4,50 Dargaud, Vrijwel nieuw, HC Frans L'anniversaire d'Asterix & Obelix 2009 1e 5,00 Les editions Albert Rene, Vrijwel nieuw, klein plekje bovenkant cover, HC Frans chez les Pictes 2013 1e 5,00 Les edition Albert Rene, nieuwstaat Fries nr 8.01 De Goljer 1978 1e 30,00 Uitstekend (un ferhaal fon Asterix de Goljer) nr 8.01 De Goljer 1978 1e 6,00 Redelijk, knik cover, rug onderaan los, naam binnenkant cover nr 8.02 De Gouden Sichte 1980 20,00 Zeer mooie staat, (in ferhaal fan Asterix de Galjer),heel licht verdikte laminaatstreep cover nr 8.02 De Gouden Sichte 1980 18,00 heel goede staat, (in ferhaal fan Asterix de Galjer),verdikte laminaatstrepen cover en achterblad nr 8.02 De Gouden Sichte 1980 12,00 redelijke staat, (in ferhaal fan Asterix de Galjer),verdikte laminaatstrepen cover en achterblad nr 8.03 De Goaten 1981 1e 25,00 Zeer goed nr 8.04 De Grutte Kleau 1981 1e 35,00 Zeer goed nr 8.04 De Grutte Kleau 1981 1e 30,00 Heel goed Limburgs nr 28.1 't Titelgevech 1996 1e 10,00 Hardcover, Heel nette staat, De Kampioen in het Limburgs nr 28.2 'ne gansen toer... 1998 1e 17,50 Hardcover, nieuwstaat, Limburgs, Dargaud/Veldeke, nog in krimpfolie Twents nr 32.1 Kats in't plat 1997 2e 10,00 De gallier in het Twents, hardcover, nieuwstaat, ne gesjichte van Asterix den Galliër Zweeds i Belgien 1979 1e 4,00 Hemmets Journal AB, goede staat